• Limited Edition Yüzük
  • Limited Edition Yüzük
Limited Edition Yüzük
Limited Edition Yüzük

Limited Edition Yüzük

260.00 TL

Sınırlı sayıda üretilen 'Limited Edition' koleksiyonu'ndan Aventurin yüzük, 925 ayar gümüş ve aventurin taşı kullanılarak üretilmiştir.


Malzemeler: 925 ayar gümüş

Taş: 4x8 mm aventurin

Yüzük ölçü: 13-15-17

*Siparişlerinizde yüzük ölçüsünü bize mail yoluyla bildirmenizi rica ederiz. 

Ağırlık: 6 gram 

* Ürün el yapımıdır.

* Ürünün krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddelerle temasından kaçınılmalıdır.

* Seçtiğiniz ürün özel kutusuyla birlikte kargoya verilecektir.


Kargo bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Kargo Bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün; pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Teslim alacak kişinin fatura bilgileri müşteri tarafından doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Şirketimiz 'Yurtiçi Kargo' ile anlaşmalıdır. Siparişlerinizde sizden extra kargo ücreti alınmamaktadır. 


Teslimat Bilgileri: Siparişi verdikten sonra adresinizde bulunmamanız durumunda kargonuz, 3 ila 5 gün gönderimi gerçekleşen şubede bekletilir. Kargoyu almamanız durumunda ürün, tarafımıza iade edilmektedir.


İade Bilgileri: Satın aldığınız ürünü 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün hasar almamış olması,  Stelart kutusu ve faturasıyla iade edilmesi gerekmektedir. Ürünü iade ettiğiniz günü takiben max 30 gün içerisinde hesabınıza para iadesi yapılacaktır.

Stelart Jewelry Limited Edition Yüzük Limited Edition Yüzük

Sınırlı sayıda üretilen 'Limited Edition' koleksiyonu'ndan Aventurin yüzük, 925 ayar gümüş ve aventurin taşı kullanılarak üretilmiştir.

Product #: 4524855 4.7 stars, based on 19 reviews 260.00 (Sale ends ) Stelart Jewelry Condition: New In stock! Order now!