• Flux Küpe
Flux Küpe

Flux Küpe

190.00 TL

Flux koleksiyonundan 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama yaprak küpe


Malzemeler: 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama

Kullanım özelliği: Klipsli ve sallantılı küpe

* Küpede standart kelebek klips ve arkadan yaprak sallantılı uzun klips olmak üzere iki klips ile birlikte satılmaktadır. 

Arka klips zincir uzunluk: 12 cm

Ağırlık: 7 gram

* Ürün el yapımıdır.

* Ürünün krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddelerle temasından kaçınılmalıdır.

* Seçtiğiniz ürün özel kutusuyla birlikte kargoya verilecektir.


Kargo bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Siparişlerinizde kargo ücretsizdir.


Kargo Bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün; pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Teslim alacak kişinin fatura bilgileri müşteri tarafından doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Şirketimiz 'Yurtiçi Kargo' ile anlaşmalıdır. Siparişlerinizde sizden extra kargo ücreti alınmamaktadır. 


Teslimat Bilgileri: Siparişi verdikten sonra adresinizde bulunmamanız durumunda kargonuz, 3 ila 5 gün gönderimi gerçekleşen şubede bekletilir. Kargoyu almamanız durumunda ürün tarafımıza iade edilmektedir.


İade Bilgileri: Satın aldığınız ürünü 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün hasar almamış olması,  Stelart kutusu ve faturasıyla iade edilmesi gerekmektedir. Ürünü iade ettiğiniz günü takiben max 30 gün içerisinde hesabınıza para iadesi yapılacaktır.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER


Stelart Jewelry Flux Küpe Flux Küpe

Flux koleksiyonundan 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama yaprak küpe

Product #: 4528127 4.0 stars, based on 32 reviews 190.00 (Sale ends ) Stelart Jewelry Condition: New In stock! Order now!