• Flux Yüzük
  • Flux Yüzük
Flux Yüzük
Flux Yüzük

Flux Yüzük

170.00 TL

'Flux' koleksiyonundan 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama yüzük


Malzemeler: 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama

Yüzük ölçüsü: Parmak ölçünüze göre ayarlanabilir

Ağırlık: 3 gram 

*Ürün el yapımıdır.

* Ürünün krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddelerle temasından kaçınılmalıdır.

* Seçtiğiniz ürün özel kutusuyla birlikte kargoya verilecektir.


Kargo bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Kargo Bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün; pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Teslim alacak kişinin fatura bilgileri müşteri tarafından doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Şirketimiz 'Yurtiçi Kargo' ile anlaşmalıdır. Siparişlerinizde sizden extra kargo ücreti alınmamaktadır. 


Teslimat Bilgileri: Siparişi verdikten sonra adresinizde bulunmamanız durumunda kargonuz, 3 ila 5 gün gönderimi gerçekleşen şubede bekletilir. Kargoyu almamanız durumunda ürün, tarafımıza iade edilmektedir.


İade Bilgileri: Satın aldığınız ürünü 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün hasar almamış olması,  Stelart kutusu ve faturasıyla iade edilmesi gerekmektedir. Ürünü iade ettiğiniz günü takiben max 30 gün içerisinde hesabınıza para iadesi yapılacaktır.


Flux Yüzük Flux Yüzük

'Flux' koleksiyonundan 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama yüzük

Product #: 4531250 4.8 stars, based on 39 reviews 170.00 (Sale ends ) Stelart Jewelry Condition: New In stock! Order now!