• Kar Kristali Küpe | Küçük
Kar Kristali Küpe | Küçük
-%25

Kar Kristali Küpe | Küçük

90.00 TL 120.00 TL

Yeniyıl için üretilen 'Christmas' koleksiyonundan 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama kar kristali küpe


Malzemeler: 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama

Kullanım özelliği: Klipsli küpe

Ağırlık: 3 gram

* Ürün el yapımıdır.

* Ürünün krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddelerle temasından kaçınılmalıdır.

* Seçtiğiniz ürün özel kutusuyla birlikte kargoya verilecektir.


Kargo bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Kargo Bilgileri: Haftaiçi 13:00'a kadar olan siparişlerde ürün aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Cuma ve haftasonu gelen siparişlerde ürün; pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür. Teslim alacak kişinin fatura bilgileri müşteri tarafından doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Şirketimiz 'Yurtiçi Kargo' ile anlaşmalıdır. Siparişlerinizde sizden extra kargo ücreti alınmamaktadır. 


Teslimat Bilgileri: Siparişi verdikten sonra adresinizde bulunmamanız durumunda kargonuz, 3 ila 5 gün gönderimi gerçekleşen şubede bekletilir. Kargoyu almamanız durumunda ürün, tarafımıza iade edilmektedir.


İade Bilgileri: Satın aldığınız ürünü 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün hasar almamış olması,  Stelart kutusu ve faturasıyla iade edilmesi gerekmektedir. Ürünü iade ettiğiniz günü takiben max 30 gün içerisinde hesabınıza para iadesi yapılacaktır.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER


Kar Kristali Küpe | Küçük Kar Kristali Küpe | Küçük

Yeniyıl için üretilen 'Christmas' koleksiyonundan 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın kaplama kar kristali küpe

Product #: 4528063 4.1 stars, based on 36 reviews Regular price: 120.00 90.00 (Sale ends ) Stelart Jewelry Condition: New In stock! Order now!